کارگر دانشگاه به جای حقوق عقب افتاده اش خانم رییس را در اتاق تنها گیر انداخت

دانشگاه3

به گزارش گروه ترجمه رکنا، دیوید برانینگ 52 ساله به اتهام قتل Murder رئیس بخش حسابداری دانشگاه برایتون انگلیس به 28 سال زندان Prison محکوم شد.

او در اعترافات خود به پلیس Police گفت که خانم جیلیان هاول -رئیس حسابداری- حقوق وی را کمتر از قرارداد و با تاخیر پرداخت می کرده است.

  1. قاتل به پلیس گفت: روز حادثه Incident من پس از پایان ساعت اداری سراغ او رفتم و در خواست مساعده کردم و گفتم به دلیل نیاز مالی شدید مقداری از حقوقم را لازم دارم اما او با داد و فریاد با من برخورد کرد و از پول دادن ممانعت کرد، من خیلی سعی کردم که آرام باشم و با ملایمت صحبت کنم اما او بیشتر با من لجبازی کرد و باعث شدیدتر شدن عصبانیت من می شد.

من متوجه رفتار خودم نبودم و بخاطر این که از حرص و عصبانیتم کم بشود او را به شدت مورد ضرب وشتم قرار دادم و وقتی احساس کردم او بی حال شده دست و پایش را بستم به او 15 بار تجاوز Rape کردم تا زجرش بکشد و بعد تصمیم گرفتم او را با چاقو به قتل برساندم.

بعد از این که متوجه شدم چه کاری انجام دادم تصمیم گرفتم فرار Escape کنم اما بعدا متوجه شدم که تمامی لحظات و کار های من با دوربین مداربسته ضبط شده است و کار از کار گذشته است.

متهم در حال حاضر تا زمان برگزاری دادگاه در زندان بسر می برد.
www.rokna.net/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.