قتل پیرمرد ۶۸ ساله بخاطر قیمت سیگار!

قتل پیرمرد ۶۸ ساله بخاطر قیمت سیگار!

 

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت گفت: دو برادر به خاطر قیمت یک پاکت سیگار با فروشنده درگیر شدند که این درگیری منجر به قتل پدر فروشنده که در مغازه حضور داشت، شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی در تشریح این خبر اظهار کرد: حدود ساعت هشت دیشب مردی ۳۴ ساله برای خرید یک پاکت سیگار به یک سوپرمارکت بالاتر از میدان قائم مراجعه می‌کند اما بر سر قیمت سیگار با فروشنده درگیری لفظی پیدا می‌کند که این جر و بحث لفظی دقایقی بعد به درگیری فیزیکی منجر می‌شود اما دخالت عابران و اهالی محل به پایان می‌رسد.

وی افزود: ساعتی بعد مرد خریدار به منزلش مراجعه می‌کند و برادر ۳۶ ساله وی که در منزل بود متوجه درگیری برادر بزرگش شده و برای به اصطلاح روشن شدن موضوع و علت درگیری به مجدداً به مغازه مذکور مراجعه می‌کنند که در این درگیری تازه هر ۲ برادر با فروشنده که او نیز مرد جوانی بود به صورت فیزیکی درگیر می‌شوند که در این میان پدر ۶۸ ساله مرد مغازه دار که برای فیصله دادن به ماجرا وارد عمل شده بود را به عقب هل داده که بر اثر آن سر پیرمرد به جدول برخورد کرده و منجر به فوت وی می‌شود.

این مقام انتظامی عنوان داشت: به محض وقوع این رویداد، هر دو برادر به منزلشان متواری می‌شوند اما از آنجا که اهالی محل و مالک مغازه با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته بودند، تیمی از مأموران کلانتری ۱۶۴ قائم به محل اعزام و در بررسی‌های انجام شده موفق می‌شوند که منزل این دو برادر را شناسایی و در همان شب هر دو را دستگیر کنند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، تصریح کرد: هر دو متهم پس از حضور در کلانتری مورد بازجویی قرار گرفتند که در ادامه به موضوع درگیری اعتراف ولی اظهار داشتند که عمدی در کار نبوده و مرگ پدر صاحب مغازه سهوی بوده است.

سرهنگ ولیپور گودرزی، ادامه داد: بنا بر دستور بازپرس کشیک قتل، پرونده برای رسیدگی به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد و این ۲ برادر با صدور قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان پایگاه دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفتند.

کد خبر 4626411

mehrnews.com/news/4626411

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.